شرکت فیلجون پلاستیک

 نصب دستگاه حضور و غیاب

شرکت بازیافتی چراغعلی

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس ۷ با اتصال وایرلس شرکت ضایعاتی چراغعلی واقع در اتوبان خاوران با بیش از ۵۰ پرسنل

کارخانه آب معدنی داماش

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس ۶ برای انبار کارخانه آب معدنی داماش واقع در تهران خیابان فتح کیلومتر ۸ با بیش از ۴۰ پرسنل

کافی لایم

رستوران کافی شاپ کافی لایم واقع در پاساژ گلستان شهرک غرب از سال 95 از دستگاه حضور غیاب دماوند و نرم افزار زاگرس استفاده میکنند و تردد 20 نفر از پرسنل کافی شاپ بصورت شیفت بندی های مختلف روز کار و عصر کار و چرخشی مورد استفاده قرار میگیرد.

مجموعه تولیدی و پخش جلد شیوا

دستگاه اطلس سری دو یکی از بهترین دستگاههای موجود در شرکت جهان گستر برای مدیریت تردد پرسنلی با قابلیت های فراوان مانند :

قابلیت تشخیص چهره – تشخیص اثرانگشت
اتصال به شبکه – خروجی با پورت USB و ….

مجموعه تولیدی و پخش جلد شیوا جهت کنترل تردد نیروی کار تولیدی و انبار و اداری خود با توجه به شرایط کرونا دستگاه حضور و غیاب قبلی و منسوخ خود را با دستگاه اطلس سری دو بروزرسانی کرد تا هم گزارشات دقیق تر بهمراه خروجی حقوق و دستمزد داشته باشد هم در این شرایط کرونایی بحث تماس و مراقبت های بهداشتی در مجموعه خود را داشته باشد .
این شرکت افتخار همکاری و ارائه خدمات پس از فروش را با این گروه تولیدی داشته و آرزومندیم توانسته باشیم رضایت مشتری محترم را کسب کرده باشیم .

مدیریت سیستم باشگاهای مجموعه آجودانیه (بانک ملی)

مجموعه آجودانیه واقع در شمال شرق تهران با مساحت حدود 7 هکتار در محله آجودانیه واقع بوده که شامل استخر سرپوشیده و سر باز و سالن چند منظوره میباشد که بیش 10000 نفر جهت استفاده پرسنل و بازنشستگان بانک ملی ایران و عموم فعال میباشد.
در اوایل شروع به کار مجموعه سیستم بلیط فروشی بصورت سنتی استفاده میشد به این صورت که به افراد بلیط یا برگه کاغذی میدادند و به عنوان ورود به مجموعه هر شخصی که این بلیط رو داشت میتوانست از مجموعه استفاده کند. بعد از مدتی متوجه استفاده افراد غیر مجاز از استخر و مجموعه شدند و حتی در بعضی موارد تقلب و فروش بلیط به افراد عادی صورت گرفت که که مدیران مجموعه را به این فکر واداشت تا از سیستم اتوماسیون و دادن کارت به افراد استفاده کنند.
از سال 93 سیستم اتوماسیون باشگاهی جهانگستر در مجموعه راه اندازی و تا الان بصورت فعال استفاده میشود . یک سیستم سرور 4 سیستم کلاینت و 4 دستگاه کارتخوان و 2 عدد پرینتر در مجموعه استفاده میشود . به این صورت که دو سیستم جهت ثبت نام و شارژ کارتها و 2 سیستم در قسمت استخر و سالن چند منظوره جهت کاهش مبلغ و گرفتن پرینت چاپی از پرینتر حرارتی بعد از زدن کارت بر روی دستگاه جهت ورود به سالن استفاده میشود. که این امر باعث تسهیل در استفاده از سیستم و کاهش نیروی انسانی و اتوماسیون شدن مجموعه شده و باعث دقیق تر شدن حساب مجموعه و گرفتن آمار های دقیق درامد مجموعه شده.

دستگاه حضور و غیاب اطلس7 در مطب دکتر نیرسینا

بنابه نیاز و درخواست مدیری موفق و دقیق جهت نظم بخشیدن به مجموعه خود در مطب دندانپزشکی واقع در تهران خیابان جردن
طبق بررسی به عمل آمده دستگاه بروز اطلس هفت با امکانات تشخیص چهره ؛ تشخیص کف دست ، کارت و اثرانگشت مناسب این مجموعه آماده و جهت نصب و راه اندازی بهمراه کارشناس در سریعترین زمان ممکن ارسال شد.
دستگاه و نرم افزار فوق مطابق تصاویر در محل مشتری محترم نصب آموزش و راه اندازی شد .
تمامی تجهیزات این شرکت شامل یکسال گارانتی و پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشند .
امیدواریم توانسته باشیم گامی در مسیر رضایت و مدیریت این مجموعه برداشته باشیم.

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس7 در شرکت توسعه فولاد آذرآذین

نصب دستگاه حضور و غیاب درفک در قوه قضاییه

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس2 در شرکت فکر برتر

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس 1 در آرایشگاه شیل اکستنشن