شرکت بازیافتی چراغعلی

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس ۷ با اتصال وایرلس شرکت ضایعاتی چراغعلی واقع در اتوبان خاوران با بیش از ۵۰ پرسنل

کارخانه آب معدنی داماش

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس ۶ برای انبار کارخانه آب معدنی داماش واقع در تهران خیابان فتح کیلومتر ۸ با بیش از ۴۰ پرسنل

کافی لایم

رستوران کافی شاپ کافی لایم واقع در پاساژ گلستان شهرک غرب از سال ۹۵ از دستگاه حضور غیاب دماوند و نرم افزار زاگرس استفاده میکنند و تردد ۲۰ نفر از پرسنل کافی شاپ بصورت شیفت بندی های مختلف روز کار و عصر کار و چرخشی مورد استفاده قرار میگیرد.

باشگاه بدنسازی

مدیریت سیستم اتوماسیون باشگاه بدنسازی 

– دستگاه اثر انگشت و کارت خوان دماوند
– گیت کنترل تردد نورانی
– نرم افزار باشگاهی
باشگاه به مساحت حدودا ۲۵۰ متر مربع و با روزانه حدود ۱۰۰ استفاده کننده که اکنون از دستگاه اثر انگشت دماوند و گیت کنترل تردد جهانگستر و نرم افزار باشگاهی مربوطه استفاده میکند. از جمله باشگاه های بود که تا قبل از نصب سیستم اتوماسیون مشکل عدم پرداخت حق عضویت از طرف ورزشکاران و استفاده کنندگان از باشگاه را داشته و همچنین نبود یه سیستم مشخص جهت تعیین درامد روزانه و ماهانه و حتی سالیانه باشگاه مدیر مجموعه را به این فکر انداخت تا از سیستم اتوماسیون جهت برطرف شدن مشکل ورود افراد غیر مجاز و گرفتن آمار دقیق ثبت نامی ها و استفاده کنندگان باشگاه و درامد باشگاه از سیستم اتوماسیون باشگاهی جهانگستر استفاده کند. که در این مدت به شکل محسوسی به درامد باشگاه اضافه شده که علت آن جلوگیری از ورود افرادی که شهریه پرداخت نکردن میباشد.

مجموعه تولیدی و پخش جلد شیوا

دستگاه اطلس سری دو یکی از بهترین دستگاههای موجود در شرکت جهان گستر برای مدیریت تردد پرسنلی با قابلیت های فراوان مانند :

قابلیت تشخیص چهره – تشخیص اثرانگشت
اتصال به شبکه – خروجی با پورت USB و ….

مجموعه تولیدی و پخش جلد شیوا جهت کنترل تردد نیروی کار تولیدی و انبار و اداری خود با توجه به شرایط کرونا دستگاه حضور و غیاب قبلی و منسوخ خود را با دستگاه اطلس سری دو بروزرسانی کرد تا هم گزارشات دقیق تر بهمراه خروجی حقوق و دستمزد داشته باشد هم در این شرایط کرونایی بحث تماس و مراقبت های بهداشتی در مجموعه خود را داشته باشد .
این شرکت افتخار همکاری و ارائه خدمات پس از فروش را با این گروه تولیدی داشته و آرزومندیم توانسته باشیم رضایت مشتری محترم را کسب کرده باشیم .

مدیریت سیستم باشگاهای مجموعه آجودانیه (بانک ملی)

مجموعه آجودانیه واقع در شمال شرق تهران با مساحت حدود ۷ هکتار در محله آجودانیه واقع بوده که شامل استخر سرپوشیده و سر باز و سالن چند منظوره میباشد که بیش ۱۰۰۰۰ نفر جهت استفاده پرسنل و بازنشستگان بانک ملی ایران و عموم فعال میباشد.
در اوایل شروع به کار مجموعه سیستم بلیط فروشی بصورت سنتی استفاده میشد به این صورت که به افراد بلیط یا برگه کاغذی میدادند و به عنوان ورود به مجموعه هر شخصی که این بلیط رو داشت میتوانست از مجموعه استفاده کند. بعد از مدتی متوجه استفاده افراد غیر مجاز از استخر و مجموعه شدند و حتی در بعضی موارد تقلب و فروش بلیط به افراد عادی صورت گرفت که که مدیران مجموعه را به این فکر واداشت تا از سیستم اتوماسیون و دادن کارت به افراد استفاده کنند.
از سال ۹۳ سیستم اتوماسیون باشگاهی جهانگستر در مجموعه راه اندازی و تا الان بصورت فعال استفاده میشود . یک سیستم سرور ۴ سیستم کلاینت و ۴ دستگاه کارتخوان و ۲ عدد پرینتر در مجموعه استفاده میشود . به این صورت که دو سیستم جهت ثبت نام و شارژ کارتها و ۲ سیستم در قسمت استخر و سالن چند منظوره جهت کاهش مبلغ و گرفتن پرینت چاپی از پرینتر حرارتی بعد از زدن کارت بر روی دستگاه جهت ورود به سالن استفاده میشود. که این امر باعث تسهیل در استفاده از سیستم و کاهش نیروی انسانی و اتوماسیون شدن مجموعه شده و باعث دقیق تر شدن حساب مجموعه و گرفتن آمار های دقیق درامد مجموعه شده.

دستگاه حضور و غیاب اطلس۷ در مطب دکتر نیرسینا

بنابه نیاز و درخواست مدیری موفق و دقیق جهت نظم بخشیدن به مجموعه خود در مطب دندانپزشکی واقع در تهران خیابان جردن
طبق بررسی به عمل آمده دستگاه بروز اطلس هفت با امکانات تشخیص چهره ؛ تشخیص کف دست ، کارت و اثرانگشت مناسب این مجموعه آماده و جهت نصب و راه اندازی بهمراه کارشناس در سریعترین زمان ممکن ارسال شد.
دستگاه و نرم افزار فوق مطابق تصاویر در محل مشتری محترم نصب آموزش و راه اندازی شد .
تمامی تجهیزات این شرکت شامل یکسال گارانتی و پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشند .
امیدواریم توانسته باشیم گامی در مسیر رضایت و مدیریت این مجموعه برداشته باشیم.

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس۷ در شرکت توسعه فولاد آذرآذین

نصب دستگاه حضور و غیاب درفک در قوه قضاییه

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس۲ در شرکت فکر برتر

نصب دستگاه حضور و غیاب اطلس ۱ در آرایشگاه شیل اکستنشن