باشگاه آرت فیتنس 2

باشگاه پیک

تجهیز سیستم قفل آنلاین و کنترلر سری جدید سان

باشگاه بیتو (شاهین شهر)

نصب 44 عدد قفل آنلاین

نصب گیت خارجی و نمایشگر مبلغ

نصب 2عدد دستگاه حضور و غیاب اطلس 7

مجموعه ورزشی موسسه واکسن و سرم سازی رازی

مؤسسۀ تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی، تأسیس‌شده توسط مصطفی‌قلی بیات در سال ۱۳۰۳، یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه‌های فعال در زمینهٔ پژوهش و تولید سرم و واکسن در ایران و خاورمیانه است که بیشتر در زمینۀ دامپزشکی فعال می‌باشد.

این مؤسسه که در منطقه حصارک کرج در استان البرز قرار دارد، اکنون زیرمجموعۀ سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی است.

استخر مجموعه در مساحت حدود ۲۰۰۰ متر میباشد و از بهترین و استاندارد ترین استخر های استان البرز میباشد و تیمهای شنا و واترپلو استان جهت تمرین و مسابقات از این استخر استفاده میکنند.

استخر مجهز به ۱۳۰ لاکر میباشد که به تازگی جهت نوسازی استخر از قفلهای آفلاین جهانگستر مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفته است. جنس بدنه کمدها hpl بوده و کاملا ضد آب و حرارت بوده و قفلها بر روی این نوع دربها همانند mdf قابل نصب میباشد.

باشگاه حس تندرستی کرج

راه اندازی و نصب نرم افزار و گیت باشگاه حس تندرستی کرج

مجموعه ورزشی نشاط

نصب 130 عدد قفل آفلاین استخر نشاط آمل بزرگترین استخر آمل و دومین در مازندران 

قبل از نصب از قفل های معمولی برای درب لاکرها استفاده می کردند و امنیت خیلی پایین باعث شده بود از کمدها سرقت بشود و این موضوع بود که مدیران استخر تصمیم گرفتند برای امنیت و زیبایی و راحتی کار از سیستم قفل های آفلاین استفاده کنند.

باشگاه ایران بدن

باشگاه باربد

مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

مجموعه تلاش زیر مجموعه وزارت کار (خیابان ولی عصر نرسیده به پارک وی)

امروز 226مهر1400 برای حضور و غیاب پرسنلشون دستگاه حضور و غیاب اطلس نصب شده

قبلا برای پارکینگ و استخر هم دستگاه نصب شده که پارکینگ همچنان نصب هست و مشکلی نداره ولی استخر بخاطر کرونا فعلا تعطیل هست.

با مسئول آی تی (آقای نوری )سابقه آشنایی 7ساله داریم

تصاویر مربوط به نصب دستگاه های مدیریت و کنترل باشگاه در اماکن ورزشی
نصب قفل باشگاهی در سراسر ایران

باشگاه تاپ تن

باشگاه بدنسازی

مدیریت سیستم اتوماسیون باشگاه بدنسازی

– دستگاه اثر انگشت و کارت خوان دماوند
– گیت کنترل تردد نورانی
– نرم افزار باشگاهی
باشگاه به مساحت حدودا ۲۵۰ متر مربع و با روزانه حدود ۱۰۰ استفاده کننده که اکنون از دستگاه اثر انگشت دماوند و گیت کنترل تردد جهانگستر و نرم افزار باشگاهی مربوطه استفاده میکند. از جمله باشگاه های بود که تا قبل از نصب سیستم اتوماسیون مشکل عدم پرداخت حق عضویت از طرف ورزشکاران و استفاده کنندگان از باشگاه را داشته و همچنین نبود یه سیستم مشخص جهت تعیین درامد روزانه و ماهانه و حتی سالیانه باشگاه مدیر مجموعه را به این فکر انداخت تا از سیستم اتوماسیون جهت برطرف شدن مشکل ورود افراد غیر مجاز و گرفتن آمار دقیق ثبت نامی ها و استفاده کنندگان باشگاه و درامد باشگاه از سیستم اتوماسیون باشگاهی جهانگستر استفاده کند. که در این مدت به شکل محسوسی به درامد باشگاه اضافه شده که علت آن جلوگیری از ورود افرادی که شهریه پرداخت نکردن میباشد.