دستگاه حضور و غیاب

فاکتورهای تعیین قیمت دستگاه حضور و غیاب

قیمت  دستگاه حضور و غیاب  از مجموع قیمت‌های خود دستگاه، نرم‌افزار حضور و غیاب، هزینه‌ی نصب و راه اندازی و گاهی اوقات گارانتی دستگاه به دست می‌آید.

چون بعضی از شرکت‌ها فقط قیمت خود دستگاه را به مشتری اعلام می‌کنند و مشتری را نسبت به سایر شرکت‌ها بدبین می‌کنند و پس از آن که مشتری از آن‌ها خرید کرد؛ قیمت نرم افزار و هزینه‌ی نصب را به طور جداگانه از آن‌ها دریافت می‌کنند که بعضا جمع این مبالغ از زیادترین مبلغ اعلام شده توسط رقبا هم بیشتر می‌شود.

در سال های گذشته تفاوت زیادی بین قیمت دستگاه های حضور و غیاب کارتی و اثر انگشتی و تشخیص چهره بود و مجموعه هایی که دنبال دستگاه حضور و غیاب ارزان(Cheap attendance machine) بودند تنها گزینه پیش روی آنها دستگاه های ساعت زنی کارتی بود اما مشکلی که داشت امکان تقلب کارکنان در این مدل بسیار زیاد بود.

رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی تفاوت قیمت دستگاه های کارتی و بیولوژیکی کمتر شد و می توان گفت امروزه تفاوت قیمت آنچنانی بین دستگاه های اثر انگشتی و کارتی وجود ندارد.

ضرورت خرید دستگاه حضور و غياب چیست؟

خرید دستگاه حضور و غیاب و استفاده از آن می تواند کمک بسزایی در جهت مدیریت عملکرد پرسنل و بهینه سازی هزینه های سازمانی داشته باشد. شاید در نگاه اول قیمت دستگاه حضور غیاب ارزان و مقرون به صرفه نباشد اما به تدریج و در طول زمان کلیه هزینه های انجام شده، جبران می شود و شاهد بهبود کیفیت کارایی نیز خواهیم بود.

سوالات رایج حضور و غیاب

معیارهای خرید دستگاه کنترل تردد مناسب چیست؟

انتخاب کارآمدترین و بهترین دستگاه حضور و غیاب در هر مجموعه ای بستگی به شرایط و محیط مورد استفاده دارد. این روزها شاهد استقبال استفاده از دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره و دستگاه ساعت زنی اثر انگشتی نسبت به ساعت زنی کارتی می باشیم.
آیا محل نصب، در خرید دستگاه ساعت زنی موثر می باشد؟
نور محیط در احراز هویت  در ساعت زنی تشخیص چهره از مهمترین عواملی می باشد که باید به آن توجه کنید و شاید لازم باشد قبل از خرید محیط خود را برای نصب دستگاه مورد بررسی قرار دهید

مقایسه انواع دستگاه‌های حضور و غیاب

عوامل موثر در قیمت دستگاه حضور و غیاب

  • ماژول های دستگاه حضور و غیاب
  • پورتهای خروجی دستگاه حضور و غیاب
  • روش های شناسایی دستگاه حضور و غیاب
  • گارانتی
  • خدمات پس از فروش

نکاتی مهم هنگام خرید دستگاه حضور وغیاب و قیمت دستگاه حضور و غیاب

یکی از مهمترین مواردی که پیش از خرید دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره باید به آن توجه داشته باشید، محل نصب دستگاه می باشد و همینطور بررسی ویژگی های سخت افزاری دستگاه نیز در انتخاب شما تاثیر مستقیمی خواهد داشت

۱۰ نکته کلیدی در خرید دستگاه حضور و غیاب

عوامل موثر در قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره چیست؟

قیمت یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید می باشد، شاید شما در حین جستجو برای خرید دستگاه کنترل تردد چشمی با قیمت های متنوعی روبرو شده باشید که عوامل متعددی در این تنوع قیمت موثر می باشد.

به عنوان مثال دستگاه هایی که دارای دوربین هایی با قابلیت تشخیص چهره در تاریکی مطلق یا تغییرات نوری زیاد را دارند.

در مواردی دستگاه کنترل تردد مورد نظر شما علاوه بر قابلیت احراز هویت از طریق چهره، امکان ثبت اثر انگشت یا کارت را نیز دارد.

یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت دستگاه حضور و غیاب، برند دستگاه است.

بسیاری از افراد بر این باورند که باید دستگاهی را خریداری کنند که از دیگر برندها قوی‌تر است و سابقه بالاتری هم دارد. چنین برندی، می‌تواند ضریب اطمینان بالاتری را ایجاد کند. اما از طرف دیگر در هنگام خرید این نوع از سیستم‌ها باید هزینه بالاتری هم پرداخت شود.

نکات خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

انواع دستگاههای حضور و غیاب

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب فقط اثر انگشت
دستگاه حضور وغیاب اثر انگشتی و رمزی
دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و کارت

مزایا و معایب دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره و اثرانگشت
دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره و کارت
دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت و کارت

مهم ترین مزایای دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره که نمیدانستید !

دستگاه حضور غیاب کارتی

دستگاه های حضور و غیاب کارتی بارکدی
کارت های حضور غیاب بدون تماس
کارت های حضور غیاب مغناطیسی
حضور غیاب با تگ

هر آنچه باید از دستگاه حضور و غیاب کارتی بدانید

شرکت سیمرغ جهانگستر نماینده ی رسمی دستگاه های حضور و غیاب ، در ایران است.  می توانید از انواع مدل های دستگاه های حضور و غیاب دیدن فرمایید و نیز از مشخصات هر یک به طور جداگانه آگاه شوید و کالای مورد نظر خود را، با توجه به نیاز خود، انتخاب و خریداری فرمایید

دستگاه های حضور و غیاب ما، مشمول خدمات پس از فروش و یکسال گارانتی رایگان می باشد ، از طرفی کار کردن با آن ها بسیار ساده بوده و پیچیدگی چندانی ندارد. جهت خرید دستگاه حضور و غیاب  و قیمت بروز محصولات هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط باشید: ۰۹۱۰۲۳۰۸۶۱۰