اتوماسیون باشگاهی جهان گستر سیمرغ

امروزه با بالا گرفتن تب ورزش و سلامتی، نیاز مدیران و دارندگان مجموعه های ورزشی به نرم افزار باشگاهی جهت مدیریت باشگاه و نظارت هرچه بیشتر بر باشگاهها بیشتر از پیش شده است. سیستمی که بتواند با کنترل تردد و نظارت دقیق بر روند باشگاه داری، خیال مدیران و سهامداران را تا حد زیادی راحت نماید.

 

 

اتوماسیون حضور و غیاب شرکت دیجی جهان

یکی از سیستم هایی که امروزه جهت کنترل ورود و خروج پرسنل در اکثر سازمان ها رواج پیدا کرده است اتوماسیون حضورغیاب میباشد که مجموعه ای از نرم افزار ها و سخت افزار ها مانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی است. دستگاه حضور غیاب در چندین مدل ارائه می شود که شامل دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی و دستگاه حضور و غیاب دوربین دار و کارتی میباشد.

 

 

اتوماسیون شهربازی جهان گستر سیمرغ

قلب تپنده یک شهربازی سیستم کنترل میزان فروش شهربازی میباشد.مدیریت آسان مجموعه و کنترل میزان درآمد حاصل از آن از یک سو و ترغیب مشتریان به استفاده بیشتر از دستگاه های بازی و جلب رضایت از سوی دیگر دغدغه همیشگی مالکین شهربازی بوده است.

 

 

تاکسیمتر جهان گستر

باامکانات متنوع تعبیه شده برروی دستگاه، سفر خود را تحت مدیریت و کنترل در آورده و نقش یک داشبورد پیشرفته را ایفا می کند. گرفتن گزارشات متنوع از موقعیت مکانی و عملکرد مالی راننده و نمایش سرعت حرکت و زمان توقف و صد ها آیتم دیگر ازامکانات اولیه این دستگاه می باشد

محاسبه خودکار کرایه
پرداخت الکترونیکی کرایه
واریز مبلغ کرایه به حساب رانندگان
نظارت و کنترل بر فعالیت های تاکسی ها

 

سیستم اتوپارکینگ شرکت جهان گستر

سیستم اتوپارکینگ شرکت جهان گستر این سیستم در معابر ورودی پارکینگ ها عملیات تحویل کارت ثبت پلاک خودرو ودر صورت نیاز تعیین محل جایگاه پارک بطور تمام خودکار و بدون دخالت فردی انجام میپذیرد.

 

 

اتوماسیون پارکینگ و نرم افزار مدیریت جامع

امروزه مدیریت پارکینگ یکی از مهمترین ابزارها در مدیریت شهری است. با افزایش جمعیت و تعداد خودروها در شهرهای بزرگ، یافتن مکان مناسب برای پارک خودروها به مشکلی فراگیر تبدیل شده و خودروها برای یافتن فضای پارک با یکدیگر به رقابت می پردازند. از این رو مدیریت فضای پارکینگ و استفاده حداکثری و بهینه از فضای موجود شهر به همراه ایجاد درآمد زایی و کاهش نگرانی و رفع عدم تمرکز عمومی ازبابت پارک خودروی خود

 

 

اتوماسیون باشگاهی و نرم افزار مدیریت باشگاه هوشمند

دستگاه ورزشی هوشمند دماوند در دو مدل کارتی و اثر انگشت ارائه می شود و برای مجموعه هایی مناسب است که داری سالن های متعدد میباشد. مانند: استخر، باشگاه و …با استفاده از این دستگاه شخص می تواند سانس ورزش خود را انتخاب کند. مدیریت مجموعه با استفاده از این نرم افزار و دستگاه می تواند گزارش کاملی از حضور و غیاب شخص، عملکرد مالی، رزرو کمد برای اعضای ثابت و مربیان، تعریف سانس های مختلف … را داشته باشد.